Nieuwsbericht

Cao vvt: NU’91 blijft staan voor jullie bezwaren

Op 21 september hebben NU’91 en FNV samen met de andere vakbonden gesproken met de werkgevers ActiZ en ZorgthuisNL over het onderhandelingsresultaat voor de cao VVT.

Tijdens dit overleg hebben NU’91 en FNV opnieuw de bezwaren die jullie als leden hebben geuit over het onderhandelingsresultaat duidelijk naar voren gebracht. We hebben daarbij aangegeven dat we de cao niet kunnen ondertekenen zolang er niets ligt waarmee aan jullie bezwaren tegemoet wordt gekomen.

Helaas heeft het overleg van 21 september niets opgeleverd. De werkgevers waren niet bereid NU’91 en FNV tegemoet te komen. Dat betekent dat de situatie op dit moment ongewijzigd is: NU’91 en FNV zien vooralsnog geen mogelijkheid om de cao VVT te ondertekenen.

We willen tegelijkertijd graag uit deze impasse komen en blijven ons inzetten om tot een oplossing te komen die ook recht doet aan wat jullie ons als leden hebben meegegeven. Daarom hebben NU’91 en FNV de werkgevers vandaag verzocht om het initiatief te nemen voor een nieuw overleg. In dat gesprek willen we de mogelijkheden verkennen om alsnog tot afspraken te komen waarmee we jullie bezwaren kunnen wegnemen.

In de tussentijd blijven NU’91 en FNV jullie ondersteunen om uiting te geven aan de bezwaren tegen het huidige onderhandelingsresultaat.

Zodra er nieuwe ontwikkelingen zijn, laten we jullie dat uiteraard weten.